BVN gids voor , United States


donderdag 31 juli

starttitel
00:05: VRT Journaal
00:45: De slimste mens
01:25: NOS Journaal
01:40: Weerbericht Europa/Afrika
01:55: Spoorloos
02:45: Twee voor Twaalf
03:20: Nieuwsuur
04:00: Weerbericht Amerika
04:05: Opsporing Verzocht
04:10: Knevel & Van den Brink
05:00: Dieren in nesten
05:30: Beesten Bloopers
05:45: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:30: "Hotel M"
07:25: Ik neem je mee
07:50: Per Seconde Wijzer
08:15: PopCafé
09:05: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:25: Uki
09:35: Het Klokhuis
09:50: I Fan
10:00: Team Kwistenbiebel
10:15: De Premiejagers
10:40: FC de kampioenen
11:15: Dagelijkse kost
11:25: EenVandaag
11:55: NOS Sportjournaal
12:05: VRT Journaal
12:45: De slimste mens
13:25: NOS Journaal
13:40: Weerbericht Europa/Afrika
13:55: Spoorloos
14:45: Twee voor Twaalf
15:20: Nieuwsuur
16:00: Weerbericht Amerika
16:05: Opsporing Verzocht
16:10: Knevel & Van den Brink
17:00: Dieren in nesten
17:30: Beesten Bloopers
17:45: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:30: "Hotel M"
19:20: De Wilde Keuken van Wouter Klootwijk
19:50: Nick & Simon The American Dream
20:15: De School
21:00: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:25: Het Klokhuis
21:40: Sprookjes
21:50: AbraKOdabra
22:05: De Premiejagers
22:30: FC de kampioenen
23:15: Dagelijkse kost
23:25: EenVandaag
23:55: NOS Sportjournaal

vrijdag 01 augustus

starttitel
00:00: VRT Journaal
00:45: De slimste mens
01:25: NOS Journaal
01:50: Droomhuis Gezocht
01:50: Weerbericht Europa/Afrika
02:35: Verloren land
03:00: Beesten Bloopers
03:15: Nieuwsuur
03:55: Weerbericht Amerika
04:00: De Nachtzoen
04:10: Knevel & Van den Brink
05:00: Dieren in nesten
05:30: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:30: "Hotel M"
07:20: De Wilde Keuken van Wouter Klootwijk
07:50: Nick & Simon The American Dream
08:15: De School
09:00: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:25: Het Klokhuis
09:40: Sprookjes
09:50: AbraKOdabra
10:05: De Premiejagers
10:30: FC de kampioenen
11:15: Dagelijkse kost
11:25: EenVandaag
11:55: NOS Sportjournaal
12:00: VRT Journaal
12:45: De slimste mens
13:25: NOS Journaal
13:50: Droomhuis Gezocht
13:50: Weerbericht Europa/Afrika
14:35: Verloren land
15:00: Beesten Bloopers
15:15: Nieuwsuur
15:55: Weerbericht Amerika
16:00: De Nachtzoen
16:10: Knevel & Van den Brink
17:00: Dieren in nesten
17:30: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:30: "Hotel M"
19:20: Hollandse Zaken
19:50: Bananasplit
20:15: TROS Stedenspel
21:00: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:25: Het Klokhuis
21:40: De Pretshow
22:00: De Premiejagers
22:25: FC de kampioenen
23:15: Dagelijkse kost
23:25: EenVandaag
23:55: NOS Sportjournaal

zaterdag 02 augustus

starttitel
00:00: VRT Journaal
00:45: De slimste mens
01:25: NOS Journaal
01:50: Weerbericht Europa/Afrika
01:55: Smeris
02:45: Groeten van MAX
03:30: Nieuwsuur
04:10: Weerbericht Amerika
04:15: Knevel & Van den Brink
05:05: De vloer op
05:30: Beesten Bloopers
05:45: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:30: "Hotel M"
07:20: Hollandse Zaken
07:50: Bananasplit
08:15: TROS Stedenspel
09:00: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:25: Het Klokhuis
09:40: De Pretshow
10:00: De Premiejagers
10:25: FC de kampioenen
11:15: Dagelijkse kost
11:25: EenVandaag
11:55: NOS Sportjournaal
12:00: VRT Journaal
12:45: De slimste mens
13:25: NOS Journaal
13:50: Weerbericht Europa/Afrika
13:55: Smeris
14:45: Groeten van MAX
15:30: Nieuwsuur
16:10: Weerbericht Amerika
16:15: Knevel & Van den Brink
17:05: De vloer op
17:30: Beesten Bloopers
17:45: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:30: We zijn er Bijna!
19:15: Dagelijkse kost compilatie
19:40: Het Beste uit 30 Jaar TV Show
20:35: Het Mooiste Meisje van de Klas
21:20: Sesamstraat
21:35: KRO Kindertijd
21:37: Een tafelkleed van kant
21:38: Cowboys en Maxima
21:43: Charlotte gaat naar taekwondo
21:46: Storm en donder
22:00: NOS Journaal
22:06: Checkpoint top 5
22:20: Nieuws? Uit de natuur!
22:45: IJsstrijd!
23:35: EenVandaag

zondag 03 augustus

starttitel
00:05: NOS Sportjournaal
00:15: VRT journaal
00:45: Vlaanderen vakantieland
01:35: NOS Journaal
01:50: Weerbericht Europa/Afrika
01:55: 50 jaar Van Duin - 50 jaar TROS
02:45: Kilkenny Cross
04:20: Nieuwsuur
04:45: Weerbericht Amerika
04:50: College Tour
05:40: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:30: We zijn er Bijna!
07:15: Dagelijkse kost compilatie
07:40: Het Beste uit 30 Jaar TV Show
08:35: Het Mooiste Meisje van de Klas
09:20: Sesamstraat
09:35: KRO Kindertijd
09:37: Een tafelkleed van kant
09:38: Cowboys en Maxima
09:43: Charlotte gaat naar taekwondo
09:46: Storm en donder
10:00: NOS Journaal
10:06: Checkpoint top 5
10:20: Nieuws? Uit de natuur!
10:45: IJsstrijd!
11:35: EenVandaag
12:05: NOS Sportjournaal
12:15: VRT journaal
12:45: Vlaanderen vakantieland
13:35: NOS Journaal
13:50: Weerbericht Europa/Afrika
13:55: 50 jaar Van Duin - 50 jaar TROS
14:45: Kilkenny Cross
16:20: Nieuwsuur
16:45: Weerbericht Amerika
16:50: College Tour
17:40: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:30: Zappbios: Kris Kras
19:50: Vlaanderen Muziekland
20:45: Bakkie Troost
21:10: Het Filosofisch Kwintet 2014
22:05: NOS Journaal
22:10: Huisje Boompje Beestje
22:25: Puberruil Zapp
22:50: College Tour
23:40: Nederland Zingt

maandag 04 augustus

starttitel
00:10: VRT Journaal
01:05: NOS Studio Sport
02:00: NOS Journaal
02:15: Weerbericht Europa/Afrika
02:15: Witse, de keuze van
03:15: De klas van Frieda
04:05: Weerbericht Amerika
04:10: Na de bevrijding
05:00: Zembla
05:30: De Lama's
05:50: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:30: Zappbios: Kris Kras
07:50: Vlaanderen Muziekland
08:45: Bakkie Troost
09:10: Het Filosofisch Kwintet 2014
10:05: NOS Journaal
10:10: Huisje Boompje Beestje
10:25: Puberruil Zapp
10:50: College Tour
11:40: Nederland Zingt
12:10: VRT Journaal
13:05: NOS Studio Sport
14:00: NOS Journaal
14:15: Weerbericht Europa/Afrika
14:15: Witse, de keuze van
15:15: De klas van Frieda
16:05: Weerbericht Amerika
16:10: Na de bevrijding
17:00: Zembla
17:30: De Lama's
17:50: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:25: "Hotel M"
19:30: 100 jaar Groote Oorlog Federale herdenking WOI - Cointe
21:15: NOS Journaal
21:20: Sesamstraat
21:35: Urban is top!
21:45: Het Klokhuis
22:00: Kapitein Winokio's Grote Notenboot
22:20: De Premiejagers
22:45: FC de kampioenen
23:25: Dagelijkse kost
23:35: EenVandaag

dinsdag 05 augustus

starttitel
00:05: NOS Sportjournaal
00:15: VRT Journaal
00:50: De slimste mens
01:30: NOS Journaal
01:55: Weerbericht Europa/Afrika
02:00: 3 Op Reis
02:30: De beste singer-songwriter van Nederland
03:20: Nieuwsuur
04:00: Weerbericht Amerika
04:05: Knevel & Van den Brink
04:55: Dieren in nesten
05:30: Beesten Bloopers
05:45: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:25: "Hotel M"
07:30: 100 jaar Groote Oorlog Federale herdenking WOI - Cointe
09:15: NOS Journaal
09:20: Sesamstraat
09:35: Urban is top!
09:45: Het Klokhuis
10:00: Kapitein Winokio's Grote Notenboot
10:20: De Premiejagers
10:45: FC de kampioenen
11:25: Dagelijkse kost
11:35: EenVandaag
12:05: NOS Sportjournaal
12:15: VRT Journaal
12:50: De slimste mens
13:30: NOS Journaal
13:55: Weerbericht Europa/Afrika
14:00: 3 Op Reis
14:30: De beste singer-songwriter van Nederland
15:20: Nieuwsuur
16:00: Weerbericht Amerika
16:05: Knevel & Van den Brink
16:55: Dieren in nesten
17:30: Beesten Bloopers
17:45: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:30: "Hotel M"
19:25: Achter de voordeur
19:45: Leve de Volksopera!
20:25: Hello Goodbye
21:05: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:25: Het Klokhuis
21:40: Helden II
22:05: De Premiejagers
22:30: FC de kampioenen
23:15: Dagelijkse kost
23:25: EenVandaag
23:55: NOS Sportjournaal

woensdag 06 augustus

starttitel
00:00: VRT Journaal
00:45: De slimste mens
01:30: NOS Journaal
01:55: Weerbericht Europa/Afrika
02:00: Ooit komt het goed
02:50: O La La La
03:15: Nieuwsuur
03:55: Weerbericht Amerika
04:00: Knevel & Van den Brink
04:50: Dieren in nesten
05:25: Beesten Bloopers
05:40: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:30: "Hotel M"
07:25: Achter de voordeur
07:45: Leve de Volksopera!
08:25: Hello Goodbye
09:05: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:25: Het Klokhuis
09:40: Helden II
10:05: De Premiejagers
10:30: FC de kampioenen
11:15: Dagelijkse kost
11:25: EenVandaag
11:55: NOS Sportjournaal
12:00: VRT Journaal
12:45: De slimste mens
13:30: NOS Journaal
13:55: Weerbericht Europa/Afrika
14:00: Ooit komt het goed
14:50: O La La La
15:15: Nieuwsuur
15:55: Weerbericht Amerika
16:00: Knevel & Van den Brink
16:50: Dieren in nesten
17:25: Beesten Bloopers
17:40: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:25: "Hotel M"
19:25: Ik neem je mee
19:50: Per Seconde Wijzer
20:10: KRO De Reünie
21:00: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:25: Sesamstraat: 10 voor...
21:35: Het Klokhuis
21:40: I Fan
22:00: Team Kwistenbiebel
22:15: De Premiejagers
22:40: FC de kampioenen
23:10: Dagelijkse kost
23:25: EenVandaag
23:50: NOS Sportjournaal

donderdag 07 augustus

starttitel
00:05: VRT Journaal
00:45: De slimste mens
01:30: NOS Journaal
01:55: Weerbericht Europa/Afrika
02:00: Spoorloos
02:50: Twee voor Twaalf
03:20: Nieuwsuur
04:05: Weerbericht Amerika
04:10: Opsporing Verzocht
04:15: Knevel & Van den Brink
05:05: Dieren in nesten
05:55: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:25: "Hotel M"
07:25: Ik neem je mee
07:50: Per Seconde Wijzer
08:10: KRO De Reünie
09:00: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:25: Sesamstraat: 10 voor...
09:35: Het Klokhuis
09:40: I Fan
10:00: Team Kwistenbiebel
10:15: De Premiejagers
10:40: FC de kampioenen
11:10: Dagelijkse kost
11:25: EenVandaag
11:50: NOS Sportjournaal
12:05: VRT Journaal
12:45: De slimste mens
13:30: NOS Journaal
13:55: Weerbericht Europa/Afrika
14:00: Spoorloos
14:50: Twee voor Twaalf
15:20: Nieuwsuur
16:05: Weerbericht Amerika
16:10: Opsporing Verzocht
16:15: Knevel & Van den Brink
17:05: Dieren in nesten
17:55: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:25: "Hotel M"
19:25: De Wilde Keuken van Wouter Klootwijk
19:45: Liefde voor het Leven
20:20: De School
21:05: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:25: Sesamstraat: 10 voor...
21:35: Het Klokhuis
21:50: Sprookjes
22:05: AbraKOdabra
22:20: De Premiejagers
22:45: FC de kampioenen
23:15: Dagelijkse kost
23:30: EenVandaag
23:55: NOS Sportjournaal

vrijdag 08 augustus

starttitel
00:05: VRT Journaal
00:45: De slimste mens
01:30: NOS Journaal
01:50: Weerbericht Europa/Afrika
01:55: Droomhuis Gezocht
02:45: Verloren land
03:10: Nieuwsuur
03:50: Weerbericht Amerika
03:55: Knevel & Van den Brink
04:45: Dieren in nesten
05:20: Beesten Bloopers
05:40: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:25: "Hotel M"
07:25: De Wilde Keuken van Wouter Klootwijk
07:45: Liefde voor het Leven
08:20: De School
09:05: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:25: Sesamstraat: 10 voor...
09:35: Het Klokhuis
09:50: Sprookjes
10:05: AbraKOdabra
10:20: De Premiejagers
10:45: FC de kampioenen
11:15: Dagelijkse kost
11:30: EenVandaag
11:55: NOS Sportjournaal
12:05: VRT Journaal
12:45: De slimste mens
13:30: NOS Journaal
13:50: Weerbericht Europa/Afrika
13:55: Droomhuis Gezocht
14:45: Verloren land
15:10: Nieuwsuur
15:50: Weerbericht Amerika
15:55: Knevel & Van den Brink
16:45: Dieren in nesten
17:20: Beesten Bloopers
17:40: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:25: "Hotel M"
19:25: Hollandse Zaken
19:50: Bananasplit
20:20: TROS Stedenspel
21:00: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:20: Sesamstraat: 10 voor...
21:35: Het Klokhuis
21:50: De Pretshow
22:10: De Premiejagers
22:40: FC de kampioenen
23:15: Dagelijkse kost
23:25: EenVandaag
23:55: NOS Sportjournaal

zaterdag 09 augustus

starttitel
00:05: VRT Journaal
00:40: De slimste mens
01:30: NOS Journaal
01:55: Weerbericht Europa/Afrika
02:00: Smeris
02:50: Groeten van MAX
03:35: Nieuwsuur
04:15: Weerbericht Amerika
04:20: Knevel & Van den Brink
05:10: NOS Studio Sport Eredivisie
05:25: Beesten Bloopers
05:40: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:25: "Hotel M"
07:25: Hollandse Zaken
07:50: Bananasplit
08:20: TROS Stedenspel
09:00: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:20: Sesamstraat: 10 voor...
09:35: Het Klokhuis
09:50: De Pretshow
10:10: De Premiejagers
10:40: FC de kampioenen
11:15: Dagelijkse kost
11:25: EenVandaag
11:55: NOS Sportjournaal
12:05: VRT Journaal
12:40: De slimste mens
13:30: NOS Journaal
13:55: Weerbericht Europa/Afrika
14:00: Smeris
14:50: Groeten van MAX
15:35: Nieuwsuur
16:15: Weerbericht Amerika
16:20: Knevel & Van den Brink
17:10: NOS Studio Sport Eredivisie
17:25: Beesten Bloopers
17:40: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:25: We zijn er Bijna!
19:10: Dagelijkse kost compilatie
19:40: Het Beste uit 30 jaar TROS TV Show
20:35: Het Mooiste Meisje van de Klas
21:20: Sesamstraat
21:35: KRO Kindertijd
21:37: Nicola leert zwemmen als een dolfijn
21:38: Janna en Emma
21:44: Kaya kan al zwemmen
21:46: De logeerpartij
22:00: NOS Journaal
22:10: Checkpoint top 5
22:25: Nieuws? Uit de natuur!
22:50: IJsstrijd!
23:40: EenVandaag

zondag 10 augustus

starttitel
00:05: NOS Sportjournaal
00:15: VRT journaal
00:45: Vlaanderen vakantieland
01:35: NOS Journaal
01:55: Weerbericht Europa/Afrika
02:00: 50 jaar Van Duin - 50 jaar TROS
02:50: Julia's hart
04:15: Nieuwsuur
04:45: Weerbericht Amerika
04:50: NOS Studio Sport Eredivisie
05:40: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:25: We zijn er Bijna!
07:10: Dagelijkse kost compilatie
07:40: Het Beste uit 30 jaar TROS TV Show
08:35: Het Mooiste Meisje van de Klas
09:20: Sesamstraat
09:35: KRO Kindertijd
09:37: Nicola leert zwemmen als een dolfijn
09:38: Janna en Emma
09:44: Kaya kan al zwemmen
09:46: De logeerpartij
10:00: NOS Journaal
10:10: Checkpoint top 5
10:25: Nieuws? Uit de natuur!
10:50: IJsstrijd!
11:40: EenVandaag
12:05: NOS Sportjournaal
12:15: VRT journaal
12:45: Vlaanderen vakantieland
13:35: NOS Journaal
13:55: Weerbericht Europa/Afrika
14:00: 50 jaar Van Duin - 50 jaar TROS
14:50: Julia's hart
16:15: Nieuwsuur
16:45: Weerbericht Amerika
16:50: NOS Studio Sport Eredivisie
17:40: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:25: Zappbios: Bouwdorp
19:55: Vlaanderen Muziekland
20:50: Metropolis
21:20: Lingehavenconcert
22:05: NOS Journaal
22:10: Huisje Boompje Beestje
22:25: Puberruil Zapp
22:50: College Tour
23:45: Nederland Zingt

maandag 11 augustus

starttitel
00:10: VRT Journaal
01:05: NOS Studio Sport Eredivisie
02:00: NOS Journaal
02:15: Weerbericht Europa/Afrika
02:20: Witse, de keuze van
03:10: De klas van Frieda
04:00: Weerbericht Amerika
04:05: Na de bevrijding
04:55: Zembla
05:30: De Lama's
05:45: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:25: Zappbios: Bouwdorp
07:55: Vlaanderen Muziekland
08:50: Metropolis
09:20: Lingehavenconcert
10:05: NOS Journaal
10:10: Huisje Boompje Beestje
10:25: Puberruil Zapp
10:50: College Tour
11:45: Nederland Zingt
12:10: VRT Journaal
13:05: NOS Studio Sport Eredivisie
14:00: NOS Journaal
14:15: Weerbericht Europa/Afrika
14:20: Witse, de keuze van
15:10: De klas van Frieda
16:00: Weerbericht Amerika
16:05: Na de bevrijding
16:55: Zembla
17:30: De Lama's
17:45: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:30: "Hotel M"
19:25: TROS Muziekfeest op het Plein
20:20: De Lama's
20:35: Fryslân DOK:
21:05: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:25: Urban is top!
21:40: Het Klokhuis
21:55: Kapitein Winokio's Grote Notenboot
22:10: De Premiejagers
22:40: FC de kampioenen
23:20: Dagelijkse kost
23:35: EenVandaag

dinsdag 12 augustus

starttitel
00:00: NOS Sportjournaal
00:10: VRT Journaal
00:50: De slimste mens
01:35: NOS Journaal
01:55: Weerbericht Europa/Afrika
02:00: 3 Op Reis
02:30: De beste singer-songwriter van Nederland
03:25: Nieuwsuur
04:05: Weerbericht Amerika
04:10: Knevel & Van den Brink
05:00: Dieren in nesten
05:35: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:30: "Hotel M"
07:25: TROS Muziekfeest op het Plein
08:20: De Lama's
08:35: Fryslân DOK:
09:05: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:25: Urban is top!
09:40: Het Klokhuis
09:55: Kapitein Winokio's Grote Notenboot
10:10: De Premiejagers
10:40: FC de kampioenen
11:20: Dagelijkse kost
11:35: EenVandaag
12:00: NOS Sportjournaal
12:10: VRT Journaal
12:50: De slimste mens
13:35: NOS Journaal
13:55: Weerbericht Europa/Afrika
14:00: 3 Op Reis
14:30: De beste singer-songwriter van Nederland
15:25: Nieuwsuur
16:05: Weerbericht Amerika
16:10: Knevel & Van den Brink
17:00: Dieren in nesten
17:35: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:30: "Hotel M"
19:15: Achter de voordeur
19:40: Leve de Volksopera!
20:25: Hello Goodbye
21:00: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:25: Uki
21:30: Het Klokhuis
21:45: Helden II
22:10: De Premiejagers
22:45: FC de kampioenen
23:20: Dagelijkse kost
23:30: EenVandaag

woensdag 13 augustus

starttitel
00:00: NOS Sportjournaal
00:10: VRT Journaal
00:45: De slimste mens
01:30: NOS Journaal
01:50: Weerbericht Europa/Afrika
01:55: Ooit komt het goed
02:45: O La La La
03:15: Nieuwsuur
03:55: Weerbericht Amerika
04:00: Knevel & Van den Brink
04:50: Dieren in nesten
05:30: 1000 Zonnen
06:00: VRT journaal
06:30: "Hotel M"
07:15: Achter de voordeur
07:40: Leve de Volksopera!
08:25: Hello Goodbye
09:00: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:25: Uki
09:30: Het Klokhuis
09:45: Helden II
10:10: De Premiejagers
10:45: FC de kampioenen
11:20: Dagelijkse kost
11:30: EenVandaag
12:00: NOS Sportjournaal
12:10: VRT Journaal
12:45: De slimste mens
13:30: NOS Journaal
13:50: Weerbericht Europa/Afrika
13:55: Ooit komt het goed
14:45: O La La La
15:15: Nieuwsuur
15:55: Weerbericht Amerika
16:00: Knevel & Van den Brink
16:50: Dieren in nesten
17:30: 1000 Zonnen
18:00: VRT journaal
18:30: "Hotel M"
19:20: Ik neem je mee
19:50: Per Seconde Wijzer
20:15: KRO De Reünie
21:05: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:30: Uki
21:35: Het Klokhuis
21:45: I Fan
22:00: Team Kwistenbiebel
22:15: De Premiejagers
22:40: FC de kampioenen
23:15: Dagelijkse kost
23:30: EenVandaag
23:55: NOS Sportjournaal