BVN gids voor , United States


zaterdag 03 december

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: Nieuwe film
01:50: TV Show
02:35: Nieuwsuur
03:25: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:30: NOS Studio Sport Eredivisie
03:55: Pauw
04:50: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:20: Bureau Vooroordeel
06:45: De Pennen zijn geslepen
07:30: BinnensteBuiten
08:00: NOS Journaal
08:05: Sesamstraat
08:25: Het Klokhuis
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:45: Lost in the game
09:05: Blokken
09:30: Thuis
09:55: Dagelijkse Kost
10:15: Het Sinterklaasjournaal
10:25: EenVandaag
10:40: NOS Gesprek minister-president
10:55: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: Nieuwe film
13:50: TV Show
14:35: Nieuwsuur
15:25: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:30: NOS Studio Sport Eredivisie
15:55: Pauw
16:50: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Vroege Vogels
18:00: Marlijn: de dolende dertiger
18:30: Danny in Arabistan
19:10: Mijn vader is de beste!
20:00: Weekoverzicht SpangaS
20:55: Sesamstraat
21:10: NOS Journaal
21:15: Jill
21:30: New Musical Star
21:55: Met het Mes op Tafel
22:25: Het Sinterklaasjournaal
22:35: EenVandaag
23:00: NOS Sportjournaal
23:10: VRT Journaal
23:40: Het Goeie Leven

zondag 04 december

starttitel
00:30: NOS Journaal
00:45: Weerbericht Europa/Afrika
00:50: Als de dijken breken
01:40: Nick & Simon, the dream
02:20: De Kwis
03:00: NOS Studio Sport Eredivisie
03:50: Nieuwsuur
04:20: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:25: NOS Studio Sport
04:50: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Vroege Vogels
06:00: Marlijn: de dolende dertiger
06:30: Danny in Arabistan
07:10: Mijn vader is de beste!
08:00: Weekoverzicht SpangaS
08:55: Sesamstraat
09:10: NOS Journaal
09:15: Jill
09:30: New Musical Star
09:55: Met het Mes op Tafel
10:25: Het Sinterklaasjournaal
10:35: EenVandaag
11:00: NOS Sportjournaal
11:10: VRT Journaal
11:40: Het Goeie Leven
12:30: NOS Journaal
12:45: Weerbericht Europa/Afrika
12:50: Als de dijken breken
13:40: Nick & Simon, the dream
14:20: De Kwis
15:00: NOS Studio Sport Eredivisie
15:50: Nieuwsuur
16:20: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:25: NOS Studio Sport
16:50: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: De Zevende dag
19:35: Buitenhof
20:30: Topdoks
21:00: De week van karrewiet
21:10: NOS Journaal
21:15: Podium Witteman
22:20: Nederland Zingt op Zondag
23:00: VRT Journaal
23:55: NOS Studio Sport Eredivisie

maandag 05 december

starttitel
00:50: NOS Journaal
01:05: Weerbericht Europa/Afrika
01:10: Sint & De Leeuw
02:10: Professor T.
03:05: De Trek
03:50: Andere Tijden
04:20: Nieuwsuur
04:50: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:55: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: De Zevende dag
07:35: Buitenhof
08:30: Topdoks
09:00: De week van karrewiet
09:10: NOS Journaal
09:15: Podium Witteman
10:20: Nederland Zingt op Zondag
11:00: VRT Journaal
11:55: NOS Studio Sport Eredivisie
12:50: NOS Journaal
13:05: Weerbericht Europa/Afrika
13:10: Sint & De Leeuw
14:10: Professor T.
15:05: De Trek
15:50: Andere Tijden
16:20: Nieuwsuur
16:50: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:55: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Tuinen van Verwondering
18:10: MAX Geheugentrainer
18:25: Blauw Bloed
19:00: Fryslân DOK
19:30: Zapp Sinterklaasfeest 2016
20:25: NOS Journaal
20:30: Sesamstraat
20:45: Het Klokhuis
21:05: NOS Jeugdjournaal
21:15: Blokken
21:40: Thuis
22:10: Dagelijkse Kost
22:25: EenVandaag
22:50: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

dinsdag 06 december

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: A'dam - E.V.A. III
01:45: 3 Op Reis
02:20: UMESH pop up teevee
02:50: Nieuwsuur
03:35: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:40: Pauw
04:35: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Tuinen van Verwondering
06:10: MAX Geheugentrainer
06:25: Blauw Bloed
07:00: Fryslân DOK
07:30: Zapp Sinterklaasfeest 2016
08:25: NOS Journaal
08:30: Sesamstraat
08:45: Het Klokhuis
09:05: NOS Jeugdjournaal
09:15: Blokken
09:40: Thuis
10:10: Dagelijkse Kost
10:25: EenVandaag
10:50: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: A'dam - E.V.A. III
13:45: 3 Op Reis
14:20: UMESH pop up teevee
14:50: Nieuwsuur
15:35: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:40: Pauw
16:35: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:20: Streetlab op reis
18:50: Verborgen verleden
19:40: BinnensteBuiten
20:05: NOS Journaal
20:10: Sesamstraat
20:25: Sesamstraat 10 voor...
20:35: Het Klokhuis
20:50: NOS Jeugdjournaal
20:55: Beste Vrienden Quiz
21:20: Blokken
21:45: Thuis
22:10: Dagelijkse Kost
22:25: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

woensdag 07 december

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: Spoorloos
01:55: De Kanarie in de Kolenmijn
02:40: De Fractie
03:10: Nieuwsuur
03:55: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:00: Opsporing Verzocht Internationaal
04:05: Pauw
04:55: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:20: Streetlab op reis
06:50: Verborgen verleden
07:40: BinnensteBuiten
08:05: NOS Journaal
08:10: Sesamstraat
08:25: Sesamstraat 10 voor...
08:35: Het Klokhuis
08:50: NOS Jeugdjournaal
08:55: Beste Vrienden Quiz
09:20: Blokken
09:45: Thuis
10:10: Dagelijkse Kost
10:25: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: Spoorloos
13:55: De Kanarie in de Kolenmijn
14:40: De Fractie
15:10: Nieuwsuur
15:55: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:00: Opsporing Verzocht Internationaal
16:05: Pauw
16:55: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:20: Ali B op Volle Toeren
18:55: 2 voor 12
19:30: BinnensteBuiten
20:00: NOS Journaal
20:05: Sesamstraat
20:25: Het Klokhuis
20:40: NOS Jeugdjournaal
20:45: Voetbalmeisjes
21:10: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Dagelijkse Kost
22:20: EenVandaag
22:50: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

donderdag 08 december

starttitel
00:30: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: De Rekenkamer
01:30: Hoe word ik 100
02:20: De Noodcentrale
03:00: Nieuwsuur
03:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:50: Pauw
04:45: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:20: Ali B op Volle Toeren
06:55: 2 voor 12
07:30: BinnensteBuiten
08:00: NOS Journaal
08:05: Sesamstraat
08:25: Het Klokhuis
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:45: Voetbalmeisjes
09:10: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Dagelijkse Kost
10:20: EenVandaag
10:50: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:30: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: De Rekenkamer
13:30: Hoe word ik 100
14:20: De Noodcentrale
15:00: Nieuwsuur
15:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:50: Pauw
16:45: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:20: Witteman ontdekt: Het geluk
19:00: Vier seizoenen aan de Amstel
19:30: BinnensteBuiten
20:00: NOS Journaal
20:05: Sesamstraat
20:25: Sesamstraat 10 voor...
20:35: Het Klokhuis
20:50: NOS Jeugdjournaal
20:55: Welkom in de Wilton
21:10: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Dagelijkse Kost
22:25: EenVandaag
22:50: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

vrijdag 09 december

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: La Famiglia
01:50: Weg zijn wij
02:20: Onzichtbaar Nederland
03:00: Nieuwsuur
03:47: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:50: Pauw
04:45: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:20: Witteman ontdekt: Het geluk
07:00: Vier seizoenen aan de Amstel
07:30: BinnensteBuiten
08:00: NOS Journaal
08:05: Sesamstraat
08:25: Sesamstraat 10 voor...
08:35: Het Klokhuis
08:50: NOS Jeugdjournaal
08:55: Welkom in de Wilton
09:10: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Dagelijkse Kost
10:25: EenVandaag
10:50: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: La Famiglia
13:50: Weg zijn wij
14:20: Onzichtbaar Nederland
15:00: Nieuwsuur
15:47: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:50: Pauw
16:45: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:20: Bureau Vooroordeel
18:45: De Pennen zijn geslepen
19:30: BinnensteBuiten
20:00: NOS Journaal
20:05: Sesamstraat
20:25: Sesamstraat 10 voor...
20:35: Het Klokhuis
20:50: NOS Jeugdjournaal
20:55: Lost in the game
21:15: Blokken
21:40: Thuis
22:05: Dagelijkse Kost
22:25: EenVandaag
22:45: NOS Gesprek minister-president
22:55: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

zaterdag 10 december

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: Nieuwe film
01:50: TV Show
02:40: Nieuwsuur
03:25: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:30: NOS Studio Sport Eredivisie
03:55: Pauw
04:50: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:20: Bureau Vooroordeel
06:45: De Pennen zijn geslepen
07:30: BinnensteBuiten
08:00: NOS Journaal
08:05: Sesamstraat
08:25: Sesamstraat 10 voor...
08:35: Het Klokhuis
08:50: NOS Jeugdjournaal
08:55: Lost in the game
09:15: Blokken
09:40: Thuis
10:05: Dagelijkse Kost
10:25: EenVandaag
10:45: NOS Gesprek minister-president
10:55: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: Nieuwe film
13:50: TV Show
14:40: Nieuwsuur
15:25: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:30: NOS Studio Sport Eredivisie
15:55: Pauw
16:50: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Vroege Vogels
17:55: Marlijn: de dolende dertiger
18:30: Danny in Arabistan
19:10: Mijn vader is de beste!
20:05: Weekoverzicht SpangaS
20:55: Sesamstraat
21:10: NOS Journaal
21:15: Sesamstraat 10 voor...
21:25: Jill
21:40: New Musical Star
22:10: Met het Mes op Tafel
22:35: EenVandaag
23:00: NOS Sportjournaal
23:10: VRT Journaal
23:40: Het Goeie Leven

zondag 11 december

starttitel
00:25: NOS Journaal
00:45: Weerbericht Europa/Afrika
00:50: Als de dijken breken
01:40: Nick & Simon, the dream
02:20: De Kwis
03:00: NOS Studio Sport Eredivisie
03:50: Nieuwsuur
04:20: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:25: NOS Studio Sport
04:50: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Vroege Vogels
05:55: Marlijn: de dolende dertiger
06:30: Danny in Arabistan
07:10: Mijn vader is de beste!
08:05: Weekoverzicht SpangaS
08:55: Sesamstraat
09:10: NOS Journaal
09:15: Sesamstraat 10 voor...
09:25: Jill
09:40: New Musical Star
10:10: Met het Mes op Tafel
10:35: EenVandaag
11:00: NOS Sportjournaal
11:10: VRT Journaal
11:40: Het Goeie Leven
12:25: NOS Journaal
12:45: Weerbericht Europa/Afrika
12:50: Als de dijken breken
13:40: Nick & Simon, the dream
14:20: De Kwis
15:00: NOS Studio Sport Eredivisie
15:50: Nieuwsuur
16:20: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:25: NOS Studio Sport
16:50: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: De Zevende dag
19:30: Buitenhof
20:25: Topdoks
20:50: Rintje
21:00: NOS Journaal
21:05: De week van karrewiet
21:15: Podium Witteman
22:20: Nederland Zingt op Zondag
23:00: VRT Journaal
23:55: NOS Studio Sport Eredivisie

maandag 12 december

starttitel
00:55: NOS Journaal
01:10: Weerbericht Europa/Afrika
01:15: De Ridder
02:05: De Muur
02:50: Jeuk
03:20: Toren C
03:50: Andere Tijden
04:10: Nieuwsuur
04:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:50: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: De Zevende dag
07:30: Buitenhof
08:25: Topdoks
08:50: Rintje
09:00: NOS Journaal
09:05: De week van karrewiet
09:15: Podium Witteman
10:20: Nederland Zingt op Zondag
11:00: VRT Journaal
11:55: NOS Studio Sport Eredivisie
12:55: NOS Journaal
13:10: Weerbericht Europa/Afrika
13:15: De Ridder
14:05: De Muur
14:50: Jeuk
15:20: Toren C
15:50: Andere Tijden
16:10: Nieuwsuur
16:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:50: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: De Reünie
18:20: Tuinen van Verwondering
18:55: Blauw Bloed
19:30: Fryslân DOK
20:05: NOS Journaal
20:10: Sesamstraat
20:25: Sesamstraat 10 voor...
20:35: Het Klokhuis
20:50: NOS Jeugdjournaal
21:00: Kicke
21:20: Blokken
21:45: Thuis
22:10: Dagelijkse Kost
22:25: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:05: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

dinsdag 13 december

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: A'dam - E.V.A. III
01:50: 3 Op Reis
02:25: UMESH pop up teevee
02:55: Nieuwsuur
03:40: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:45: Pauw
04:40: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: De Reünie
06:20: Tuinen van Verwondering
06:55: Blauw Bloed
07:30: Fryslân DOK
08:05: NOS Journaal
08:10: Sesamstraat
08:25: Sesamstraat 10 voor...
08:35: Het Klokhuis
08:50: NOS Jeugdjournaal
09:00: Kicke
09:20: Blokken
09:45: Thuis
10:10: Dagelijkse Kost
10:25: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:05: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: A'dam - E.V.A. III
13:50: 3 Op Reis
14:25: UMESH pop up teevee
14:55: Nieuwsuur
15:40: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:45: Pauw
16:40: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Klonen: Wens of Waanzin
18:10: Streetlab op reis
18:40: Verborgen verleden
19:25: BinnensteBuiten
19:55: NOS Journaal
20:00: Sesamstraat
20:15: Sesamstraat 10 voor...
20:25: Het Klokhuis
20:40: NOS Jeugdjournaal
20:50: Beste Vrienden Quiz
21:10: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Dagelijkse kost viert Kerst aan de kust
22:15: EenVandaag
22:45: NOS Sportjournaal
22:55: VRT Journaal
23:35: De Wereld Draait Door

woensdag 14 december

starttitel
00:25: NOS Journaal
00:50: Weerbericht Europa/Afrika
00:55: Spoorloos
01:45: De Kanarie in de Kolenmijn
02:30: De Fractie
03:00: Nieuwsuur
03:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:50: Opsporing Verzocht Internationaal
03:55: Pauw
04:50: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Klonen: Wens of Waanzin
06:10: Streetlab op reis
06:40: Verborgen verleden
07:25: BinnensteBuiten
07:55: NOS Journaal
08:00: Sesamstraat
08:15: Sesamstraat 10 voor...
08:25: Het Klokhuis
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:50: Beste Vrienden Quiz
09:10: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Dagelijkse kost viert Kerst aan de kust
10:15: EenVandaag
10:45: NOS Sportjournaal
10:55: VRT Journaal
11:35: De Wereld Draait Door
12:25: NOS Journaal
12:50: Weerbericht Europa/Afrika
12:55: Spoorloos
13:45: De Kanarie in de Kolenmijn
14:30: De Fractie
15:00: Nieuwsuur
15:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:50: Opsporing Verzocht Internationaal
15:55: Pauw
16:50: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Klonen: Wens of Waanzin
18:20: Ali B op Volle Toeren
18:55: 2 voor 12
19:35: BinnensteBuiten
20:00: NOS Journaal
20:05: Sesamstraat
20:25: Sesamstraat 10 voor...
20:35: Het Klokhuis
20:50: NOS Jeugdjournaal
20:55: Voetbalmeisjes
21:20: Blokken
21:45: Thuis
22:10: Dagelijkse kost viert Kerst aan de kust
22:30: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

donderdag 15 december

starttitel
00:35: NOS Journaal
01:00: Weerbericht Europa/Afrika
01:05: De Rekenkamer
01:30: Hoe word ik 100
02:20: De Noodcentrale
03:00: Nieuwsuur
03:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:50: Pauw
04:45: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Klonen: Wens of Waanzin
06:20: Ali B op Volle Toeren
06:55: 2 voor 12
07:35: BinnensteBuiten
08:00: NOS Journaal
08:05: Sesamstraat
08:25: Sesamstraat 10 voor...
08:35: Het Klokhuis
08:50: NOS Jeugdjournaal
08:55: Voetbalmeisjes
09:20: Blokken
09:45: Thuis
10:10: Dagelijkse kost viert Kerst aan de kust
10:30: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
13:00: Weerbericht Europa/Afrika
13:05: De Rekenkamer
13:30: Hoe word ik 100
14:20: De Noodcentrale
15:00: Nieuwsuur
15:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:50: Pauw
16:45: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Klonen: Wens of Waanzin
18:20: Witteman ontdekt: Het geluk
19:05: Vier seizoenen aan de Amstel
19:20: MAX Geheugentrainer
19:35: BinnensteBuiten
20:00: NOS Journaal
20:05: Sesamstraat
20:25: Sesamstraat 10 voor...
20:35: Het Klokhuis
20:50: NOS Jeugdjournaal
20:55: Welkom in de Wilton
21:10: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Dagelijkse kost viert Kerst aan de kust
22:20: EenVandaag
22:50: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

vrijdag 16 december

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: De Zaak Menten
01:50: Weg zijn wij
02:15: Onzichtbaar Nederland
02:50: Nieuwsuur
03:38: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:40: Pauw
04:35: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Klonen: Wens of Waanzin
06:20: Witteman ontdekt: Het geluk
07:05: Vier seizoenen aan de Amstel
07:20: MAX Geheugentrainer
07:35: BinnensteBuiten
08:00: NOS Journaal
08:05: Sesamstraat
08:25: Sesamstraat 10 voor...
08:35: Het Klokhuis
08:50: NOS Jeugdjournaal
08:55: Welkom in de Wilton
09:10: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Dagelijkse kost viert Kerst aan de kust
10:20: EenVandaag
10:50: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: De Zaak Menten
13:50: Weg zijn wij
14:15: Onzichtbaar Nederland
14:50: Nieuwsuur
15:38: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:40: Pauw
16:35: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: Klonen: Wens of Waanzin
18:20: Bureau Vooroordeel
18:45: De Pennen zijn geslepen
19:35: BinnensteBuiten
20:00: NOS Journaal
20:05: Sesamstraat
20:25: Sesamstraat 10 voor...
20:35: Het Klokhuis
20:50: NOS Jeugdjournaal
20:55: Lost in the game
21:15: Blokken
21:40: Thuis
22:05: Dagelijkse kost viert Kerst aan de kust
22:25: EenVandaag
22:45: NOS Gesprek minister-president
22:55: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door