BVN gids voor , United States


maandag 20 november

starttitel
00:00: NOS Studio Sport Eredivisie
00:55: NOS Journaal
01:10: Weerbericht Europa/Afrika
01:15: Het Gezin
02:05: Robo sapiens
02:50: Zondag met Lubach
03:25: Nieuwsuur
03:55: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:00: Mijn Maria
04:05: 2Doc: Je mag altijd bij me komen
05:00: VRT Journaal
05:30: De Zevende Dag
07:35: Buitenhof
08:30: Andere Tijden
09:00: NOS Journaal
09:05: De week van Karrewiet
09:15: De Adriaans
09:30: Podium Witteman
10:30: Het Sinterklaasjournaal
10:40: Nederland Zingt
11:05: VRT Journaal
12:00: NOS Studio Sport Eredivisie
12:55: NOS Journaal
13:10: Weerbericht Europa/Afrika
13:15: Het Gezin
14:05: Robo sapiens
14:50: Zondag met Lubach
15:25: Nieuwsuur
15:55: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:00: Mijn Maria
16:05: 2Doc: Je mag altijd bij me komen
17:00: VRT Journaal
17:30: Sterren NL Special
18:10: Volle Zalen
18:40: Blauw Bloed
19:15: MAX Geheugentrainer
19:30: Fryslân DOK
20:00: NOS Journaal
20:10: Sesamstraat
20:25: Het Klokhuis
20:40: NOS Jeugdjournaal
20:45: Taarten van Abel
21:10: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Het Sinterklaasjournaal
22:15: Dagelijkse Kost
22:30: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:05: VRT Journaal
23:50: De Wereld Draait Door

dinsdag 21 november

starttitel
00:40: NOS Journaal
01:00: Weerbericht Europa/Afrika
01:05: Voetbalmaffia
01:55: 3 Op Reis
02:25: Weg zijn wij
03:00: Nieuwsuur
03:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:50: Pauw
04:45: Hallo Nederland
05:00: VRT Journaal
05:30: Sterren NL Special
06:10: Volle Zalen
06:40: Blauw Bloed
07:15: MAX Geheugentrainer
07:30: Fryslân DOK
08:00: NOS Journaal
08:10: Sesamstraat
08:25: Het Klokhuis
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:45: Taarten van Abel
09:10: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Het Sinterklaasjournaal
10:15: Dagelijkse Kost
10:30: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:05: VRT Journaal
11:50: De Wereld Draait Door
12:40: NOS Journaal
13:00: Weerbericht Europa/Afrika
13:05: Voetbalmaffia
13:55: 3 Op Reis
14:25: Weg zijn wij
15:00: Nieuwsuur
15:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:50: Pauw
16:45: Hallo Nederland
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:15: Liefs Uit...
19:00: BinnensteBuiten
19:30: Tijd voor MAX
20:10: NOS Journaal
20:15: Sesamstraat
20:30: Het Klokhuis
20:45: NOS Jeugdjournaal
20:50: Zapp Echt Gebeurd: Mijn gelukkige ingewikkelde familie
21:05: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Het Sinterklaasjournaal
22:10: Dagelijkse Kost
22:25: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:05: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

woensdag 22 november

starttitel
00:35: NOS Journaal
01:00: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: Ilse's Veranda
01:50: Het geheime dagboek van Hendrik Groen
02:20: Met het Mes op Tafel
02:45: Nieuwsuur
03:30: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:35: Opsporing Verzocht
03:40: Pauw
04:35: Hallo Nederland
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:15: Liefs Uit...
07:00: BinnensteBuiten
07:30: Tijd voor MAX
08:10: NOS Journaal
08:15: Sesamstraat
08:30: Het Klokhuis
08:45: NOS Jeugdjournaal
08:50: Zapp Echt Gebeurd: Mijn gelukkige ingewikkelde familie
09:05: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Het Sinterklaasjournaal
10:10: Dagelijkse Kost
10:25: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:05: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
13:00: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: Ilse's Veranda
13:50: Het geheime dagboek van Hendrik Groen
14:20: Met het Mes op Tafel
14:45: Nieuwsuur
15:30: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:35: Opsporing Verzocht
15:40: Pauw
16:35: Hallo Nederland
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:15: De Reünie
19:05: MAX Geheugentrainer
19:25: Tijd voor MAX
20:05: NOS Journaal
20:10: Sesamstraat
20:25: Sesamstraat: 10 voor...
20:40: NOS Jeugdjournaal
20:45: De Proefkeuken
21:10: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Het Sinterklaasjournaal
22:15: Dagelijkse Kost
22:30: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:05: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

donderdag 23 november

starttitel
00:35: NOS Journaal
01:00: Weerbericht Europa/Afrika
01:05: De Rijdende Rechter
01:35: Maestro
02:30: PANO
03:05: Nieuwsuur
03:50: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:55: Pauw
04:50: Hallo Nederland
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:15: De Reünie
07:05: MAX Geheugentrainer
07:25: Tijd voor MAX
08:05: NOS Journaal
08:10: Sesamstraat
08:25: Sesamstraat: 10 voor...
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:45: De Proefkeuken
09:10: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Het Sinterklaasjournaal
10:15: Dagelijkse Kost
10:30: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:05: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
13:00: Weerbericht Europa/Afrika
13:05: De Rijdende Rechter
13:35: Maestro
14:30: PANO
15:05: Nieuwsuur
15:50: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:55: Pauw
16:50: Hallo Nederland
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:15: De Familierechercheur
18:50: BinnensteBuiten
19:20: Tijd voor MAX
20:00: NOS Journaal
20:05: Sesamstraat
20:25: Het Klokhuis
20:40: NOS Jeugdjournaal
20:45: Zapp Skills
21:05: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Het Sinterklaasjournaal
22:10: Dagelijkse Kost
22:30: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:05: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

vrijdag 24 november

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: De Helden van Arnout
01:55: Het Instituut: Kunnen we de wereld redden met muziek?
02:35: 3Lab: Kristians Prelude
03:05: Nieuwsuur
03:50: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:55: Pauw
04:50: Hallo Nederland
04:55: Hallo Nederland
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:15: De Familierechercheur
06:50: BinnensteBuiten
07:20: Tijd voor MAX
08:00: NOS Journaal
08:05: Sesamstraat
08:25: Het Klokhuis
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:45: Zapp Skills
09:05: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Het Sinterklaasjournaal
10:10: Dagelijkse Kost
10:30: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:05: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: De Helden van Arnout
13:55: Het Instituut: Kunnen we de wereld redden met muziek?
14:35: 3Lab: Kristians Prelude
15:05: Nieuwsuur
15:50: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:55: Pauw
16:50: Hallo Nederland
16:55: Hallo Nederland
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:15: Jonge Valken
18:45: BinnensteBuiten
19:15: Tijd voor MAX
20:00: NOS Journaal
20:05: Sesamstraat
20:25: Het Klokhuis
20:40: NOS Jeugdjournaal
20:45: Jill
21:00: Blokken
21:30: Thuis
22:00: Het Sinterklaasjournaal
22:10: Dagelijkse Kost
22:30: EenVandaag
22:45: NOS gesprek minister-president
22:55: NOS Sportjournaal
23:05: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

zaterdag 25 november

starttitel
00:35: NOS Journaal
01:00: Van God Los
01:05: Weerbericht Europa/Afrika
01:50: TV Show
02:45: NOS Studio Sport Eredivisie
03:15: Nieuwsuur
04:00: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:05: Pauw
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:15: Jonge Valken
06:45: BinnensteBuiten
07:15: Tijd voor MAX
08:00: NOS Journaal
08:05: Sesamstraat
08:25: Het Klokhuis
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:45: Jill
09:00: Blokken
09:30: Thuis
10:00: Het Sinterklaasjournaal
10:10: Dagelijkse Kost
10:30: EenVandaag
10:45: NOS gesprek minister-president
10:55: NOS Sportjournaal
11:05: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
13:00: Van God Los
13:05: Weerbericht Europa/Afrika
13:50: TV Show
14:45: NOS Studio Sport Eredivisie
15:15: Nieuwsuur
16:00: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:05: Pauw
17:00: VRT Journaal
17:30: Achter de dijken
18:15: Verborgen verleden
19:00: BinnensteBuiten
19:30: Tijd voor MAX
20:10: Kinderen voor Kinderen Live in Concert 2017
21:05: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:25: Mees Kees
21:50: Het Sinterklaasjournaal
22:00: De Buitendienst
22:25: EenVandaag
22:50: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:35: Het Goeie leven

zondag 26 november

starttitel
00:20: NOS Journaal
00:35: Weerbericht Europa/Afrika
00:40: Sorry voor Alles
01:35: De Kwis
02:25: Ik Vertrek
03:10: NOS Studio Sport Eredivisie
04:00: Nieuwsuur
04:30: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:35: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Achter de dijken
06:15: Verborgen verleden
07:00: BinnensteBuiten
07:30: Tijd voor MAX
08:10: Kinderen voor Kinderen Live in Concert 2017
09:05: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:25: Mees Kees
09:50: Het Sinterklaasjournaal
10:00: De Buitendienst
10:25: EenVandaag
10:50: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:35: Het Goeie leven
12:20: NOS Journaal
12:35: Weerbericht Europa/Afrika
12:40: Sorry voor Alles
13:35: De Kwis
14:25: Ik Vertrek
15:10: NOS Studio Sport Eredivisie
16:00: Nieuwsuur
16:30: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:35: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: De Zevende Dag
19:30: Buitenhof
20:25: Andere Tijden
21:00: NOS Journaal
21:10: De week van Karrewiet
21:20: De Adriaans
21:30: Podium Witteman
22:30: Het Sinterklaasjournaal
22:40: Nederland Zingt
23:05: VRT Journaal

maandag 27 november

starttitel
00:00: NOS Studio Sport Eredivisie
00:55: NOS Journaal
01:10: Weerbericht Europa/Afrika
01:20: Het Gezin
02:10: Robo sapiens
02:50: Zondag met Lubach
03:25: Nieuwsuur
03:50: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:55: Mijn Maria
04:05: Het Uur van de Wolf: Jan Wolkers spreekt....
05:00: VRT Journaal
05:30: De Zevende Dag
07:30: Buitenhof
08:25: Andere Tijden
09:00: NOS Journaal
09:10: De week van Karrewiet
09:20: De Adriaans
09:30: Podium Witteman
10:30: Het Sinterklaasjournaal
10:40: Nederland Zingt
11:05: VRT Journaal
12:00: NOS Studio Sport Eredivisie
12:55: NOS Journaal
13:10: Weerbericht Europa/Afrika
13:20: Het Gezin
14:10: Robo sapiens
14:50: Zondag met Lubach
15:25: Nieuwsuur
15:50: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:55: Mijn Maria
16:05: Het Uur van de Wolf: Jan Wolkers spreekt....
17:00: VRT Journaal
17:30: Slaapkamers
18:05: Volle Zalen
18:35: Blauw Bloed
19:15: De Wandeling
19:40: Fryslân DOK
20:10: NOS Journaal
20:15: Sesamstraat
20:30: Het Klokhuis
20:45: NOS Jeugdjournaal
20:50: Superbrein
21:20: Blokken
21:45: Thuis
22:10: Het Sinterklaasjournaal
22:25: Dagelijkse Kost
22:40: EenVandaag
23:05: NOS Sportjournaal
23:15: VRT Journaal
23:55: De Wereld Draait Door

dinsdag 28 november

starttitel
00:45: NOS Journaal
01:10: Weerbericht Europa/Afrika
01:10: Voetbalmaffia
02:00: 3 Op Reis
02:30: Weg zijn wij
03:00: Nieuwsuur
03:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:50: Pauw
04:45: Hallo Nederland
05:00: VRT Journaal
05:30: Slaapkamers
06:05: Volle Zalen
06:35: Blauw Bloed
07:15: De Wandeling
07:40: Fryslân DOK
08:10: NOS Journaal
08:15: Sesamstraat
08:30: Het Klokhuis
08:45: NOS Jeugdjournaal
08:50: Superbrein
09:20: Blokken
09:45: Thuis
10:10: Het Sinterklaasjournaal
10:25: Dagelijkse Kost
10:40: EenVandaag
11:05: NOS Sportjournaal
11:15: VRT Journaal
11:55: De Wereld Draait Door
12:45: NOS Journaal
13:10: Weerbericht Europa/Afrika
13:10: Voetbalmaffia
14:00: 3 Op Reis
14:30: Weg zijn wij
15:00: Nieuwsuur
15:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:50: Pauw
16:45: Hallo Nederland
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:15: Liefs Uit...
19:00: BinnensteBuiten
19:30: Tijd voor MAX
20:10: NOS Journaal
20:15: Sesamstraat
20:30: Het Klokhuis
20:45: NOS Jeugdjournaal
20:50: Zapp Echt Gebeurd: Lenno en de maanvis
21:05: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Het Sinterklaasjournaal
22:10: Dagelijkse Kost
22:30: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:05: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

woensdag 29 november

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: Ilse's Veranda
01:45: Het geheime dagboek van Hendrik Groen
02:15: Met het Mes op Tafel
02:45: Nieuwsuur
03:30: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:35: Pauw
04:30: Opsporing Verzocht
04:35: Hallo Nederland
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:15: Liefs Uit...
07:00: BinnensteBuiten
07:30: Tijd voor MAX
08:10: NOS Journaal
08:15: Sesamstraat
08:30: Het Klokhuis
08:45: NOS Jeugdjournaal
08:50: Zapp Echt Gebeurd: Lenno en de maanvis
09:05: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Het Sinterklaasjournaal
10:10: Dagelijkse Kost
10:30: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:05: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: Ilse's Veranda
13:45: Het geheime dagboek van Hendrik Groen
14:15: Met het Mes op Tafel
14:45: Nieuwsuur
15:30: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:35: Pauw
16:30: Opsporing Verzocht
16:35: Hallo Nederland
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:15: De Reünie
19:05: MAX Geheugentrainer
19:25: Tijd voor MAX
20:05: NOS Journaal
20:10: Sesamstraat
20:25: Het Klokhuis
20:40: NOS Jeugdjournaal
20:50: School Magic
21:05: Blokken
21:30: Thuis
21:55: Het Sinterklaasjournaal
22:10: Dagelijkse Kost
22:25: EenVandaag
22:50: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:40: De Wereld Draait Door

donderdag 30 november

starttitel
00:30: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: De Rijdende Rechter
01:30: Maestro
02:30: PANO
03:05: Nieuwsuur
03:55: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:00: Pauw
04:50: Hallo Nederland
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:15: De Reünie
07:05: MAX Geheugentrainer
07:25: Tijd voor MAX
08:05: NOS Journaal
08:10: Sesamstraat
08:25: Het Klokhuis
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:50: School Magic
09:05: Blokken
09:30: Thuis
09:55: Het Sinterklaasjournaal
10:10: Dagelijkse Kost
10:25: EenVandaag
10:50: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:40: De Wereld Draait Door
12:30: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: De Rijdende Rechter
13:30: Maestro
14:30: PANO
15:05: Nieuwsuur
15:55: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:00: Pauw
16:50: Hallo Nederland
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:15: Sterren NL Special
18:45: BinnensteBuiten
19:20: Tijd voor MAX
20:00: NOS Journaal
20:05: Sesamstraat
20:25: Het Klokhuis
20:40: NOS Jeugdjournaal
20:45: Zapp Skills
21:05: Blokken
21:35: Thuis
22:00: Het Sinterklaasjournaal
22:10: Dagelijkse Kost
22:30: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:05: VRT Journaal
23:45: De Wereld Draait Door

vrijdag 01 december

starttitel
00:35: NOS Journaal
00:58: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: De Helden van Arnout
01:50: Het Instituut
02:35: 3Lab: Een onvergetelijk afscheid
02:55: Nieuwsuur
03:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
03:50: Pauw
04:45: Hallo Nederland
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:15: Sterren NL Special
06:45: BinnensteBuiten
07:20: Tijd voor MAX
08:00: NOS Journaal
08:05: Sesamstraat
08:25: Het Klokhuis
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:45: Zapp Skills
09:05: Blokken
09:35: Thuis
10:00: Het Sinterklaasjournaal
10:10: Dagelijkse Kost
10:30: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:05: VRT Journaal
11:45: De Wereld Draait Door
12:35: NOS Journaal
12:58: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: De Helden van Arnout
13:50: Het Instituut
14:35: 3Lab: Een onvergetelijk afscheid
14:55: Nieuwsuur
15:45: Weerbericht Amerika/Caraïben
15:50: Pauw
16:45: Hallo Nederland
17:00: VRT Journaal
17:30: Van Gils & Gasten
18:15: Jonge Valken
18:55: BinnensteBuiten
19:25: Tijd voor MAX
20:11: NOS Journaal
20:11: Sesamstraat
20:25: Het Klokhuis
20:40: NOS Jeugdjournaal
20:45: Jill
21:05: Blokken
21:30: Thuis
21:55: Het Sinterklaasjournaal
22:05: Dagelijkse Kost
22:25: EenVandaag
22:40: NOS gesprek minister-president
22:50: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:40: De Wereld Draait Door

zaterdag 02 december

starttitel
00:30: NOS Journaal
00:55: Weerbericht Europa/Afrika
01:00: Van God Los
01:50: TV Show
02:40: NOS Studio Sport Eredivisie
03:10: Nieuwsuur
03:55: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:00: Pauw
04:55: Hallo Nederland
05:00: VRT Journaal
05:30: Van Gils & Gasten
06:15: Jonge Valken
06:55: BinnensteBuiten
07:25: Tijd voor MAX
08:11: NOS Journaal
08:11: Sesamstraat
08:25: Het Klokhuis
08:40: NOS Jeugdjournaal
08:45: Jill
09:05: Blokken
09:30: Thuis
09:55: Het Sinterklaasjournaal
10:05: Dagelijkse Kost
10:25: EenVandaag
10:40: NOS gesprek minister-president
10:50: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:40: De Wereld Draait Door
12:30: NOS Journaal
12:55: Weerbericht Europa/Afrika
13:00: Van God Los
13:50: TV Show
14:40: NOS Studio Sport Eredivisie
15:10: Nieuwsuur
15:55: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:00: Pauw
16:55: Hallo Nederland
17:00: VRT Journaal
17:30: Achter de dijken
18:15: Tussen Kunst en Kitsch
19:00: BinnensteBuiten
19:30: Tijd voor MAX
20:10: Zapp Sinterklaasfeest
21:05: NOS Journaal
21:10: Sesamstraat
21:30: Mees Kees
21:50: De Buitendienst
22:15: Het Sinterklaasjournaal
22:30: EenVandaag
22:55: NOS Sportjournaal
23:00: VRT Journaal
23:35: Het Goeie leven

zondag 03 december

starttitel
00:20: NOS Journaal
00:40: Weerbericht Europa/Afrika
00:45: Sorry voor Alles
01:40: De Kwis
02:25: Ik Vertrek
03:10: NOS Studio Sport Eredivisie
04:00: Nieuwsuur
04:30: Weerbericht Amerika/Caraïben
04:35: Iedereen beroemd
05:00: VRT Journaal
05:30: Achter de dijken
06:15: Tussen Kunst en Kitsch
07:00: BinnensteBuiten
07:30: Tijd voor MAX
08:10: Zapp Sinterklaasfeest
09:05: NOS Journaal
09:10: Sesamstraat
09:30: Mees Kees
09:50: De Buitendienst
10:15: Het Sinterklaasjournaal
10:30: EenVandaag
10:55: NOS Sportjournaal
11:00: VRT Journaal
11:35: Het Goeie leven
12:20: NOS Journaal
12:40: Weerbericht Europa/Afrika
12:45: Sorry voor Alles
13:40: De Kwis
14:25: Ik Vertrek
15:10: NOS Studio Sport Eredivisie
16:00: Nieuwsuur
16:30: Weerbericht Amerika/Caraïben
16:35: Iedereen beroemd
17:00: VRT Journaal
17:30: De Zevende Dag
19:30: Buitenhof
20:25: Andere Tijden
21:00: NOS Journaal
21:10: De week van Karrewiet
21:20: Podium Witteman
22:20: Het Sinterklaasjournaal
22:30: Nederland Zingt op Zondag
23:15: VRT Journaal