Live
Gemist
Gids
Programma’s
Ontvangst
sluiten
Zoek nieuwe omgeving
Actieve omgeving
Omgeving:
,
Vandaag, Dinsdag 19 maart
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
De wereld van de Chinezen
Mongolië
9.25
Van Roosmalen & Groenteman
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.20
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Brugklas
Pucks rare leven (2/6)
4.50
Taarten van Babel
Mohammed
4.25
RegioNED
3.45
NOS Journaal
3.30
Blauw Bloed
Koningspaar en prinses Beatrix actief bij NLdoet
3.05
Fryslân DOK
Winterzwanen
2.35
Goedemorgen Nederland
2.15
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Shoarma van rodekool
1.35
Nederland in Beweging
1.15
NOS Journaal
1.00
Per Seconde Wijzer
0.35
NOS Journaal
0.15
Gisteren, Maandag 18 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
De wereld van de Chinezen
Mongolië
21.25
Van Roosmalen & Groenteman
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.20
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Brugklas
Pucks rare leven (2/6)
16.50
Taarten van Babel
Mohammed
16.25
RegioNED
15.45
NOS Journaal
15.30
Blauw Bloed
Koningspaar en prinses Beatrix actief bij NLdoet
15.05
Fryslân DOK
Winterzwanen
14.35
Goedemorgen Nederland
14.15
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Shoarma van rodekool
13.35
Nederland in Beweging
13.15
NOS Journaal
13.00
2 voor 12
12.25
NOS Journaal
12.20
NOS Studio Voetbal
11.30
Nieuwsuur
10.55
De Geknipte Gast
Anita Witzier
10.35
Nachtdieren
Arnhem
10.00
Down the Road
9.00
3 op Reis
Kaapverdië (CV)
8.30
NOS Journaal
8.10
NOS Studio Sport Eredivisie
7.15
Podium Klassiek
6.15
NOS Journaal
6.10
Nederland zingt op zondag
Doe mij recht
5.45
NOS Jeugdjournaal
5.25
Ivo op zondag
Ivo op Zondag
4.35
Dit is de kwestie
Pedofielen in Nederland
4.10
De Sociëteit
3.25
Zin in morgen
3.00
Buitenhof
2.05
WNL Op Zondag
1.10
NOS Journaal
1.00
2 voor 12
0.25
NOS Journaal
0.20
Zondag 17 maart
NOS Studio Voetbal
23.30
Nieuwsuur
22.55
De Geknipte Gast
Anita Witzier
22.35
Nachtdieren
Arnhem
22.00
Down the Road
21.00
3 op Reis
Kaapverdië (CV)
20.30
NOS Journaal
20.10
NOS Studio Sport Eredivisie
19.15
Podium Klassiek
18.15
NOS Journaal
18.10
Nederland zingt op zondag
Doe mij recht
17.45
NOS Jeugdjournaal
17.25
Ivo op zondag
Ivo op Zondag
16.35
Dit is de kwestie
Pedofielen in Nederland
16.10
De Sociëteit
15.25
Zin in morgen
15.00
Buitenhof
14.05
WNL Op Zondag
13.10
NOS Journaal
13.00
Nu te Zien!
De grote illusie
12.50
Sterren NL Top 25
12.15
NOS Journaal
12.10
NOS Studio Sport Eredivisie
11.30
Nieuwsuur
10.55
Bij Van Duin op de Achterbank
Ronald Goedemondt
10.10
MINDF*CK
Youp van 't Hek
8.30
NOS Journaal
8.05
Factcheckers
7.25
EenVandaag
6.55
Grensgevallen
Abortus
6.20
NOS Journaal
6.05
Nadia
Laat ons werken
5.25
Wat maak je Menu?
Erwtensoep met stierenballen
5.00
NOS Jeugdjournaal
4.40
Het Klokhuis
Bewegwijzering
4.25
Kindertijd
Hobby: Dierendokter
4.20
Bouwer Power
Kerk
3.55
Wat houdt ons tegen?
Een beter milieu begint op de bouwplaats
3.30
Kassa
2.45
Radar
2.00
NOS Journaal
1.00
Nu te Zien!
De grote illusie
0.50
Sterren NL Top 25
0.15
NOS Journaal
0.10
Zaterdag 16 maart
NOS Studio Sport Eredivisie
23.30
Nieuwsuur
22.55
Bij Van Duin op de Achterbank
Ronald Goedemondt
22.10
MINDF*CK
Youp van 't Hek
20.30
NOS Journaal
20.05
Factcheckers
19.25
EenVandaag
18.55
Grensgevallen
Abortus
18.20
NOS Journaal
18.05
Nadia
Laat ons werken
17.25
Wat maak je Menu?
Erwtensoep met stierenballen
17.00
NOS Jeugdjournaal
16.40
Het Klokhuis
Bewegwijzering
16.25
Kindertijd
Hobby: Dierendokter
16.20
Bouwer Power
Kerk
15.55
Wat houdt ons tegen?
Een beter milieu begint op de bouwplaats
15.30
Kassa
14.45
Radar
14.00
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.40
NOS Studio Sport Eredivisie
12.15
Op1
11.20
Nieuwsuur
10.35
Sluipschutters
10.10
Dit Was Het Nieuws
9.25
Flikken Maastricht
Gangsters
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Brugklas
Kan Amir dansen?
4.50
Het Klokhuis
Het Klokhuis over AI: Taal
4.35
Kindertijd
Hobby: Koets
4.25
Proefkonijnen
3.35
NOS Journaal
3.20
RegioNED
2.50
MAX Geheugentrainer
2.35
Goedemorgen Nederland
2.20
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Bak mee met MAX
Gekaramelliseerde tompoucen
1.35
Nederland in Beweging
1.15
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.40
NOS Studio Sport Eredivisie
0.15
Vrijdag 15 maart
Op1
23.20
Nieuwsuur
22.35
Sluipschutters
22.10
Dit Was Het Nieuws
21.25
Flikken Maastricht
Gangsters
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Brugklas
Kan Amir dansen?
16.50
Het Klokhuis
Het Klokhuis over AI: Taal
16.35
Kindertijd
Hobby: Koets
16.25
Proefkonijnen
15.35
NOS Journaal
15.20
RegioNED
14.50
MAX Geheugentrainer
14.35
Goedemorgen Nederland
14.20
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Bak mee met MAX
Gekaramelliseerde tompoucen
13.35
Nederland in Beweging
13.15
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.35
NOS Journaal Regio
12.25
Op1
11.25
De Avondshow met Arjen Lubach
11.00
Nieuwsuur
10.15
Project Dans
9.15
Het Familiediner
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Alles Flex
Fietsenkelder
4.45
Brugklas
Rebel Ryan
4.35
Het Klokhuis
Ramadan
4.20
Kindertijd
Hobby: Dansen
4.10
Ongehoord Nieuws
3.30
NOS Journaal
3.15
Ongehoord Nieuws
2.35
Goedemorgen Nederland
2.15
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Chinese ovenplaatnoedels
1.35
Nederland in Beweging
1.20
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.35
NOS Journaal Regio
0.25
Donderdag 14 maart
Op1
23.25
De Avondshow met Arjen Lubach
23.00
Nieuwsuur
22.15
Project Dans
21.15
Het Familiediner
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Alles Flex
Fietsenkelder
16.45
Brugklas
Rebel Ryan
16.35
Het Klokhuis
Ramadan
16.20
Kindertijd
Hobby: Dansen
16.10
Ongehoord Nieuws
15.30
NOS Journaal
15.15
Ongehoord Nieuws
14.35
Goedemorgen Nederland
14.15
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Chinese ovenplaatnoedels
13.35
Nederland in Beweging
13.20
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
Het verhaal van Nederland - Oranje Nassau
De monarchie in nood
9.20
Verborgen verleden
Janine Abbring
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Brugklas
Romy & Damiana gaan viral
4.50
Het Klokhuis
Rotten
4.35
Kindertijd
Hobby: Voetbal
4.25
De Hofbar
Duizenden kilo's vuurwerk onder woningen
3.50
Stand van Nederland: Generatie Next
De meetmaatschappij
3.30
NOS Journaal
3.15
Nu te Zien!
Kinderen van de Haagse School
3.05
Noord-Zuid-Oost-West
Roots - Tijd voor Toen
2.35
Goedemorgen Nederland
2.15
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Ovenschotel met zoete aardappel, spruiten, makreel
1.35
Nederland in Beweging
1.20
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.35
NOS Journaal
0.15
Woensdag 13 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
Het verhaal van Nederland - Oranje Nassau
De monarchie in nood
21.20
Verborgen verleden
Janine Abbring
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Brugklas
Romy & Damiana gaan viral
16.50
Het Klokhuis
Rotten
16.35
Kindertijd
Hobby: Voetbal
16.25
De Hofbar
Duizenden kilo's vuurwerk onder woningen
15.50
Stand van Nederland: Generatie Next
De meetmaatschappij
15.30
NOS Journaal
15.15
Nu te Zien!
Kinderen van de Haagse School
15.05
Noord-Zuid-Oost-West
Roots - Tijd voor Toen
14.35
Goedemorgen Nederland
14.15
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Ovenschotel met zoete aardappel, spruiten, makreel
13.35
Nederland in Beweging
13.20
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.40
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
Kamp Van Koningsbrugge
9.15
Swanenburg
Dirk 01
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Brugklas
Pucks rare leven (1/6)
4.50
Het Klokhuis
Het Kantoor 288
4.35
Kindertijd
Hobby: Dierenambulance
4.25
Ongehoord Nieuws
3.40
NOS Journaal
3.25
Ongehoord Nieuws
2.45
Goedemorgen Nederland
2.25
NOS Journaal
2.10
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Groene aspergesoep met bladerdeeg-tomatentaartjes
1.35
Nederland in Beweging
1.15
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.40
NOS Journaal
0.15
Dinsdag 12 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
Kamp Van Koningsbrugge
21.15
Swanenburg
Dirk 01
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Brugklas
Pucks rare leven (1/6)
16.50
Het Klokhuis
Het Kantoor 288
16.35
Kindertijd
Hobby: Dierenambulance
16.25
Ongehoord Nieuws
15.40
NOS Journaal
15.25
Ongehoord Nieuws
14.45
Goedemorgen Nederland
14.25
NOS Journaal
14.10
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Groene aspergesoep met bladerdeeg-tomatentaartjes
13.35
Nederland in Beweging
13.15
NOS Journaal
13.00
Eus' Boekenclub
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
De wereld van de Chinezen
Australië
9.25
Van Roosmalen & Groenteman
Huub Stapel en Justine Marcella
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Taarten van Babel
Valentijn
4.35
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
4.20
Metropolis
Superoudjes
3.45
Blauw Bloed
Openhartig interview met prins Bernhard
3.20
NOS Journaal
3.05
Fryslân DOK
Je doet het er maar mee
2.35
Goedemorgen Nederland
2.20
NOS Journaal
2.05
Goedemorgen Nederland
1.50
Kook mee met MAX
Huzarensalade met gerookte kip en witlof
1.35
Nederland in Beweging
1.20
NOS Journaal
1.00
Eus' Boekenclub
0.35
NOS Journaal
0.15
Maandag 11 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
De wereld van de Chinezen
Australië
21.25
Van Roosmalen & Groenteman
Huub Stapel en Justine Marcella
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Taarten van Babel
Valentijn
16.35
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
16.20
Metropolis
Superoudjes
15.45
Blauw Bloed
Openhartig interview met prins Bernhard
15.20
NOS Journaal
15.05
Fryslân DOK
Je doet het er maar mee
14.35
Goedemorgen Nederland
14.20
NOS Journaal
14.05
Goedemorgen Nederland
13.50
Kook mee met MAX
Huzarensalade met gerookte kip en witlof
13.35
Nederland in Beweging
13.20
NOS Journaal
13.00
NOS Journaal
12.20
NOS Opening Nationaal Holocaustmuseum
11.50
Nieuwsuur
10.25
Nachtdieren
Groningen
9.45
Down the Road
8.55
3 op Reis
Peaks of the Balkan
8.25
NOS Journaal
8.05
NOS Studio Sport Eredivisie
7.10
Podium Klassiek
6.10
NOS Journaal
6.00
Nederland zingt op zondag
Getsemane
5.35
Freeks wilde wereld
Brazilië - Riviermonsters
5.25
NOS Jeugdjournaal
5.05
Jan Janszoon, Piraat van de wereld
De laatste reis
4.15
Dit is de kwestie
Asielzoekerscentrum in Oldebroek
3.50
De Sociëteit
3.10
Zin in morgen
2.45
Focus
Complotdenken
2.10
WNL Op Zondag
1.10
NOS Journaal
0.20
Zondag 10 maart
NOS Opening Nationaal Holocaustmuseum
23.50
Nieuwsuur
22.25
Nachtdieren
Groningen
21.45
Down the Road
20.55
3 op Reis
Peaks of the Balkan
20.25
NOS Journaal
20.05
NOS Studio Sport Eredivisie
19.10
Podium Klassiek
18.10
NOS Journaal
18.00
Nederland zingt op zondag
Getsemane
17.35
Freeks wilde wereld
Brazilië - Riviermonsters
17.25
NOS Jeugdjournaal
17.05
Jan Janszoon, Piraat van de wereld
De laatste reis
16.15
Dit is de kwestie
Asielzoekerscentrum in Oldebroek
15.50
De Sociëteit
15.10
Zin in morgen
14.45
Focus
Complotdenken
14.10
WNL Op Zondag
13.10
NOS Opening Nationaal Holocaustmuseum
11.45
NOS Journaal
11.40
De Geknipte Gast
Waldemar Torenstra
11.20
NOS Studio Sport Eredivisie
10.40
Nieuwsuur
10.05
Bij Van Duin op de Achterbank
Najib Amhali
9.20
Wie is de Mol?
8.05
NOS Journaal
7.55
Het echte leven in de dierentuin
7.10
EenVandaag
6.40
Grensgevallen
Landsgrenzen
6.10
NOS Journaal
6.05
That's My Jam
5.15
Wat maak je Menu?
Cactusvijg en quiche van paddenstoelen
4.50
NOS Jeugdjournaal
4.30
Het Klokhuis
BMX
4.15
Kindertijd
Hobby: Acrogym
4.10
Bouwer Power
Hotel
3.55
Wat houdt ons tegen?
Een zieke afvalberg
3.25
Kassa
2.40
Radar
2.00
NOS Journaal
1.00
Sterren NL Top 25
0.25
Stand van Nederland: Generatie Next
Zelfhulpboeken zijn populairder dan ooit
0.05
Zaterdag 9 maart
NOS Studio Sport Eredivisie
23.25
Nieuwsuur
22.50
Bij Van Duin op de Achterbank
Najib Amhali
22.05
De Geknipte Gast
Waldemar Torenstra
21.50
Wie is de Mol?
20.30
NOS Journaal
20.05
Het echte leven in de dierentuin
19.20
EenVandaag
18.55
Grensgevallen
Landsgrenzen
18.20
NOS Journaal
18.05
That's My Jam
17.15
Wat maak je Menu?
Cactusvijg en quiche van paddenstoelen
16.50
NOS Jeugdjournaal
16.30
Het Klokhuis
BMX
16.15
Kindertijd
Hobby: Acrogym
16.10
Bouwer Power
Hotel
15.55
Wat houdt ons tegen?
Een zieke afvalberg
15.25
Kassa
14.40
Radar
14.00
NOS Journaal
13.00
NOS Studio Sport Eredivisie
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
Nieuwsuur
10.40
Dit Was Het Nieuws
9.30
Flikken Maastricht
Jaloezie
8.40
NOS Journaal
8.10
2Doc: Aut there
7.20
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
4.45
Het Klokhuis
Het Klokhuis over AI: Wat is artificiële intelligentie?
4.30
Kindertijd
Hobby: Folklore dansen
4.20
Proefkonijnen
3.35
NOS Journaal
3.20
Noord-Zuid-Oost-West
De Troubadours - Ik was erbij
2.35
MAX Geheugentrainer
2.20
NOS Journaal
2.10
Bak mee met MAX
Klassieke kalfsbitterballen
1.50
Nederland in Beweging
1.35
Goedemorgen Nederland
1.20
NOS Journaal
1.00
NOS Studio Sport Eredivisie
0.35
NOS Journaal
0.15
Vrijdag 8 maart
Op1
23.20
Nieuwsuur
22.40
Dit Was Het Nieuws
21.30
Flikken Maastricht
Jaloezie
20.40
NOS Journaal
20.10
2Doc: Aut there
19.20
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
16.45
Het Klokhuis
Het Klokhuis over AI: Wat is artificiële intelligentie?
16.30
Kindertijd
Hobby: Folklore dansen
16.20
Proefkonijnen
15.35
NOS Journaal
15.20
Noord-Zuid-Oost-West
De Troubadours - Ik was erbij
14.35
MAX Geheugentrainer
14.20
NOS Journaal
14.10
Bak mee met MAX
Klassieke kalfsbitterballen
13.50
Nederland in Beweging
13.35
Goedemorgen Nederland
13.20
NOS Journaal
13.00
NOS Journaal Regio
12.50
Met het Mes op Tafel
You Can Win If You Want
12.20
Op1
11.25
De Avondshow met Arjen Lubach
11.00
Nieuwsuur
10.15
Project Dans
9.15
Het Familiediner
8.35
NOS Journaal
8.05
De Geknipte Gast
Jacques d' Ancona
7.45
Dit is de kwestie
De toeslagenaffaire
7.20
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.20
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
Alles Flex
Soft
4.45
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
4.30
Het Klokhuis
Aletta Jacobs
4.15
Ongehoord Nieuws
3.30
NOS Journaal
3.15
Ongehoord Nieuws
2.35
MAX Geheugentrainer
2.20
NOS Journaal
2.10
Kook mee met MAX
B'stilla met gehakt en pompoen
1.50
Nederland in Beweging
1.35
Goedemorgen Nederland
1.20
NOS Journaal
1.00
NOS Journaal Regio
0.50
Met het Mes op Tafel
You Can Win If You Want
0.20
Donderdag 7 maart
Op1
23.25
De Avondshow met Arjen Lubach
23.00
Nieuwsuur
22.15
Project Dans
21.15
Het Familiediner
20.35
NOS Journaal
20.05
De Geknipte Gast
Jacques d' Ancona
19.45
Dit is de kwestie
De toeslagenaffaire
19.20
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.20
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
Alles Flex
Soft
16.45
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
16.30
Het Klokhuis
Aletta Jacobs
16.15
Ongehoord Nieuws
15.30
NOS Journaal
15.15
Ongehoord Nieuws
14.35
MAX Geheugentrainer
14.20
NOS Journaal
14.10
Kook mee met MAX
B'stilla met gehakt en pompoen
13.50
Nederland in Beweging
13.35
Goedemorgen Nederland
13.20
NOS Journaal
13.00
Met het Mes op Tafel
Moi eem
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
Het verhaal van Nederland - Oranje Nassau
Koning Gorilla
9.20
Verborgen verleden
Alexander Pechtold
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
4.45
Het Klokhuis
Joren Joshua
4.30
Kindertijd
Hobby: tennis
4.20
De Hofbar
Omtzigt vlucht, Rutte IV zucht
3.40
Stand van Nederland: Generatie Next
Echte modellen verkopen beter
3.20
NOS Journaal
3.05
Noord-Zuid-Oost-West
Waar zee land kust (21) - De Witte Swaen (3)
2.35
MAX Geheugentrainer
2.20
NOS Journaal
2.10
Kook mee met MAX
Brandade met knolselderij en gerookte makreel
1.50
Nederland in Beweging
1.35
Goedemorgen Nederland
1.20
NOS Journaal
1.00
Met het Mes op Tafel
Moi eem
0.35
NOS Journaal
0.15
Woensdag 6 maart
Op1
23.20
De Avondshow met Arjen Lubach
22.55
Nieuwsuur
22.10
Het verhaal van Nederland - Oranje Nassau
Koning Gorilla
21.20
Verborgen verleden
Alexander Pechtold
20.35
NOS Journaal
20.05
Sophie & Jeroen
19.15
EenVandaag
18.50
BinnensteBuiten
18.15
NOS Journaal
18.00
Tijd voor MAX
17.20
NOS Jeugdjournaal
17.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
16.45
Het Klokhuis
Joren Joshua
16.30
Kindertijd
Hobby: tennis
16.20
De Hofbar
Omtzigt vlucht, Rutte IV zucht
15.40
Stand van Nederland: Generatie Next
Echte modellen verkopen beter
15.20
NOS Journaal
15.05
Noord-Zuid-Oost-West
Waar zee land kust (21) - De Witte Swaen (3)
14.35
MAX Geheugentrainer
14.20
NOS Journaal
14.10
Kook mee met MAX
Brandade met knolselderij en gerookte makreel
13.50
Nederland in Beweging
13.35
Goedemorgen Nederland
13.20
NOS Journaal
13.00
Met het Mes op Tafel
Kakelvers
12.35
NOS Journaal
12.15
Op1
11.20
De Avondshow met Arjen Lubach
10.55
Nieuwsuur
10.10
Kamp Van Koningsbrugge
9.15
Swanenburg
Iris 04
8.35
NOS Journaal
8.05
Sophie & Jeroen
7.15
EenVandaag
6.50
BinnensteBuiten
6.15
NOS Journaal
6.00
Tijd voor MAX
5.20
NOS Jeugdjournaal
5.00
De Faker
Team Molloot - Team Presentatoren
4.45
Het Klokhuis
Het Kantoor 287
4.30
Kindertijd
Hobby: crossfit
4.20
Ongehoord Nieuws
3.35
NOS Journaal
3.20
Ongehoord Nieuws
2.40
MAX Geheugentrainer
2.25
NOS Journaal
2.10
Kook mee met MAX
Pokébowl met bloemkool en biefstuk
1.55
Nederland in Beweging
1.35
Goedemorgen Nederland
1.20
NOS Journaal
1.00
Met het Mes op Tafel
Kakelvers
0.35
NOS Journaal
0.15